Skip to content
Sök

Kontakta Oss

Kontakta oss

KFUM Central Idrott- och Kulturcenter AB
C/O KFUM Central Rosengatan 1
111 40 Stockholm

Ordföranden och projektledare
Hans von Uthmann
Mob: 070-359 50 74
E-post: hans@hvuhome.com

Projektadministratör
Ulrika Alexandersson
Mob: 070-798 43 97
E-post: ulrika@kfumcentral.se

Byggprojektledare
Lars Deleskog
Mob:070-601 41 32
E-post: lars.deleskog@projektledaren.biz

Arkitekt
Morten Johansson
DinellJohansson

Vice ordförande och ekonomiansvarig

Charlotte Tham
070-602 72 00
E-post: charlottetham75@hotmail.com

Övriga som jobbar med projektet:

Svante Bengtsson
E-post: svante.bengtsson@2bka.se

Patrik Tengwall
E-post: patrik.tengwall@live.se

Fredrik Reveman
E-post: fredrik.reveman@limanpartners.se

Kommunikationsansvarig
Corinna Björk
Mob: 070-285 18 92
E-post: corinna@komhotel.se